Graj w Fruit Mania online za darmo na Jackpot.pl – bez konieczności pobierania i rejestracji!

Fruit Mania

Fruit Mania – Owocowa rozgrywka za darmo za naciśnięciem przycisku

Owoce nie tylko dobrze wyglądają na talerzu, ale też mogą zagwarantować fantastyczną rozrywkę. W tym klasyku wśród slotów, Fruit Mania, nie tylko zanurzysz się w wielkim, owocowym koktajlu, ale znajdziesz też fantastyczną rozrywkę typową dla slotów z pięcioma bębnami. Gdy pomarańcze, arbuzy, winogrona lub wiśnie pojawią się na ekranie, otrzymasz różnorodne sumy żetonów. A jeśli Twoim oczom ukaże się siódemka, udało Ci się zdobyć niezłą sumkę. Przy minimalnej stawce 160 żetonów wirtualna owocowa sałatka zacznie się obracać.

Co to jest Fruit Mania i jakie są zasady gry?

Fruit Mania to absolutny klasyk wśród slotów zawierający standardowe symbole z owocami. Rozgrywa się go na pięciu bębnach, a linie wygranych liczone są od lewej do prawej strony. Jeśli na ekranie wyświetlą się co najmniej dwa identyczne symbole, zdobywasz pierwszą wygraną. Jeśli na wirtualnym talerzu pojawi się czerwona wiśnia, zgarniasz wygraną za jeden symbol, która jest powiększana, gdy pojawi się również siódemka. Jeśli udało Ci się wylosować pięć identycznych symboli, osiągasz najwyższy wynik. W grę Fruit Mania można grać zarówno w trybie ręcznym, jak i automatycznym. W przypadku pierwszej opcji rozpoczynasz grę, wybierając stawkę, która musi wynosić co najmniej 160 żetonów. Maksymalny zakład wynosi 176 000 żetonów, a liczba linii zawsze wynosi 5. Wygrane możesz obstawiać w grze ryzyka, wybierając właściwą kartę, i w konsekwencji powiększyć lub stracić cały zakład. Twoim zadaniem jest wybrać, w jakim kolorze – czerwonym czy czarnym – będzie następna karta. Jeśli uda Ci się zgadnąć, zgarniasz więcej żetonów. W przeciwnym razie przegrywasz cały zakład, a więc całą wygraną.

Jak wygrywać w grze Fruit Mania?

Nie zaskoczy Cię to, że symbole wygrywające w grze są podobne do tych, które można znaleźć w tego typu slotach. Są to więc cytryny, winogrona, arbuzy, pomarańcze i wiśnie. Jeśli na bębnach pojawi się siódemka, otrzymujesz znacznie większą wygraną. A gdy wyświetli się ona pięć razy, najwyższa wygrana zasili Twoje konto. Jeśli chcesz spróbować zdobyć więcej żetonów, zagraj w grę ryzyka, gdzie znów możesz zwiększyć swoje wygrane. W przypadku wygranej linii postaw daną liczbę żetonów, aby spróbować ponownie szczęścia. W tym celu zdecyduj, czy kolejna karta będzie czerwona czy też czarna, i zaufaj szczęściu. Jeśli szczęścia Ci sprzyja, powiększysz swoje wygrane. W przeciwnym razie tracisz całą stawkę. Ten klasyczny slot zawiera także specjalną funkcję w postaci drabiny ryzyka. Po kliknięciu przycisku gry wylądujesz na najwyższym szczeblu drabiny, jeśli wygrasz. W przypadku przegranej spadasz o jeden szczebel. Uwaga: Korzystając z opcji gry automatycznej, nie można zagrać w drabinę ryzyka.

Symbole w grze Fruit Mania

Znajdziesz tu kilka opcji wygranych, jeśli różne symbole i cyfra 7 pojawią się na bębnach. Do wyboru masz pięć linii wygranych, co się nie zmienia. Minimalny zakład wynosi 160 żetonów. Poniżej znajdziesz objaśnienie potencjalnych wygranych: • Dzwonek o 5x: 400 000 o 4x: 80 000 o 3x: 8000 • Siódemka o 5x: 800 000 o 4x: 160 000 o 3x: 16 000 • Pomarańcza o 5x: 32 000 o 4x: 16 000 o 3x: 3200 • Cytryny o 5x: 32 000 o 4x: 16 000 o 3x: 3200 • Wiśnie o 5x: 32 000 o 4x: 16 000 o 3x: 3200 o 2x: 800 • Arbuzy, winogrona o 5x: 160 000 o 4x: 32 000 o 3x: 6400

Darmowa gra Fruit Mania

W Fruit Mania możesz grać za darmo. Wystarczy tylko się zarejestrować, a otrzymasz określoną liczbę żetonów, aby od razu rozpocząć rozgrywkę. Wykorzystaj je w tej wspaniałej klasycznej maszynie. Następnie loguj się codziennie, aby grać w gry z jackpotem i zgarnąć dodatkowe sumy żetonów oraz premie. Rozkoszuj się widokiem głupiutkiego owocu tańczącego w rytm melodii! Masz ochotę na wirtualną owocową sałatkę? W takim razie zarejestruj się za darmo przy użyciu adresu e-mail i wpraw bębny w ruch.